Τετάρτη, 22 Νοεμβρίου 2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 25-26/11/2017

ΑΝΔΡΙΚΟ (ΧΛΟΨΙΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ)
Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος ΟΜΙΛΟΣ-8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 15.00

ΕΦΗΒΙΚΟ (ΧΛΟΨΙΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ)
Ε.Π.Σ.Α. - 1ος ΟΜΙΛΟΣ - 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25/11/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 09.00


ΠΑΙΔΙΚΟ (ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ)
Ε.Π.Σ.Α. - 1ος ΟΜΙΛΟΣ - 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 19.00


ΠΑΙΔΙΚΟ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
ΘΟΥΚΙΔΙΔΕΙΟ - Α΄ΟΜΙΛΟΣ - 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25/11/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ-
ΩΡΑ 12.30


ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ (ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ)
Ε.Π.Σ.Α. - 1ος ΟΜΙΛΟΣ - 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 17.30


JUNIOR (XATZHΣ ΜΕΛΕΤΗΣ)
Ε.Π.Σ.Α. - ΑΓΩΝΑΣ ΕΞ' ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Π.Α.Ε. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25/11/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 19.15

Κυριακή, 19 Νοεμβρίου 2017

ΠΑΙΔΙΚΟ(ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ) :ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1-1

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ (ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ) :Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2-1

JUNIOR (ΧΑΤΖΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ):ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1-0

PROJUNIOR (ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο. ΙΛΙΟΥ 2-2


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (ΠΑΠΑΤΣΙΜΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 4-2
Ζευγάρωσε τις νίκες του ο προπονητής του Εφηβικού και του Ανδρικού, Πασχάλης Χλοψιούδης, αφού το τμήμα του Εφηβικού επικράτησε επί του αντίστοιχου της Θύελλας Περιστερίου με 4-2.
Χρίστηκαν σκόρερς οι :Νίτας Άγγελος, Γκέλης Μάκης, Κυριακόπουλος Πέτρος και Δρουγουνάκης Γιάννης.

Σάββατο, 18 Νοεμβρίου 2017

Πολλά συγχαρητήρια και στά junior του Ηρακλή που επικράτησαν του αντιστοίχου τμήματος του Ηφαίστου με 1-0 με γκόλ του Καππάτου !!
Σημαντική εκτός έδρας νίκη, βαθμολογικής, όσο και ψυχολογικής σημασίας πέτυχε ο Ηρακλής επί του Αστέρα Χαϊδαρίου με 2-0.Τα γκόλ σημείωσε ο συνήθης ύποπτος, Γιώργος Πούλιος.
Συγχαρητήρια και συνεχίζουμε... ρε ΟΜΑΔΑΡΑ !!

Παρασκευή, 17 Νοεμβρίου 2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 18-19/11/2017

ΕΦΗΒΙΚΟ (ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)-SOCCERLINK
HΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/11/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑΣ-ΩΡΑ 11.45


ΠΑΙΔΙΚΟ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ) - ΦΙΛΙΚΟ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/11/2017-ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ-ΩΡΑ 12.30


JUNIOR (ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ)-KIFISOS CUP
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11/2017-ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS - ΩΡΑ 13.00


PROJUNIOR (ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11/17-ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ-ΩΡΑ 11.00


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (ΠΑΠΑΤΣΙΜΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11/17-ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ-ΩΡΑ 12.00