Πέμπτη, 8 Δεκεμβρίου 2016

Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 10-11/12/2016

ΑΝΔΡΙΚΟ:ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/16-ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ-ΩΡΑ 09.30

ΕΦΗΒΙΚΟ:ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/16-ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ-ΩΡΑ 18.00

ΠΑΙΔΙΚΟ Ε.Π.Σ.Α. :ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/16-ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ-ΩΡΑ 17.30

ΠΑΙΔΙΚΟ(SOCCERLINK):ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/16-ΓΗΠΕΔΟ ΝΤΑΜΑΡΙ-ΩΡΑ16.00

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Ε.Π.Σ.Α.:ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/16-ΓΗΠΕΔΟ Δ.Α.Κ. ΑΙΓΑΛΕΩ-ΩΡΑ 12.30

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΚΟΥΜΠΑΡΗΣ):ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/16-ΓΗΠΕΔΟ ΝΤΑΜΑΡΙ-ΩΡΑ 14.30

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΠΕΤΡΟΥ):Α.Ο. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/16-ΓΗΠΕΔΟ Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ-ΩΡΑ 08.45

JUNIOR(ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ):ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/16-ΓΗΠΕΔΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ-ΩΡΑ 11.00

JUNIOR(ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ):ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/16-ΓΗΠΕΔΟ ΝΤΑΜΑΡΙ-ΩΡΑ 17.30

RROJUNIOR (1):ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/16-ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ-ΩΡΑ 13.00

PROJUNIOR (2):ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/16-ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ-ΩΡΑ 10.00

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ):ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/16-ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ-ΩΡΑ 14.00

Κυριακή, 4 Δεκεμβρίου 2016

Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Π.Σ.Α.

ΑΝΔΡΙΚΟ: Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ- Α. ΟΜΙΛΟΣ- 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΑΤΑΥΛΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-1
 
ΕΦΗΒΙΚΟ: 5ος ΟΜΙΛΟΣ-11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ(Ε.Π.Σ.Α.)
Α.Ο. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 3-2

ΠΑΙΔΙΚΟ (ΠΕΤΡΟΥ): 6ος ΟΜΙΛΟΣ-11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ(Ε.Π.Σ.Α.)
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 0-2

ΠΑΙΔΙΚΟ(ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ):SOCCERLINK
AΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 0-3

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΔΑΣΚ/ΛΟΣ): 6ος ΟΜΙΛΟΣ
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Ε.Π.Σ.Α.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΤΤΙΚΟΣ 3-1

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΚΟΥΜΠΑΡΗΣ):
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ 5-1

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ (ΠΕΤΡΟΥ):
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-Π.Α.Ο. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 2-1

JUNIOR:8ος ΟΜΙΛΟΣ-5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Ε.Π.Σ.Α.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 1-4

JUNIOR (ΔΑΣ/ΛΟΣ):Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 6-2

Τετάρτη, 30 Νοεμβρίου 2016

Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Π.Σ.Α.

ΑΝΔΡΙΚΟ: Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ- Α. ΟΜΙΛΟΣ- 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΑΤΑΥΛΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/12/2016-ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ(Σ. ΑΓΓΕΛΟ- ΠΟΥΛΟΣ)-ΩΡΑ 11.00

ΕΦΗΒΙΚΟ: 5ος ΟΜΙΛΟΣ-11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/12/2016-ΓΗΠΕΔΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)
-ΩΡΑ 09.30

ΠΑΙΔΙΚΟ: 6ος ΟΜΙΛΟΣ-11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/12/2016-ΓΗΠΕΔΟ Δ.Α.Κ. ΑΙΓΑΛΕΩ-ΩΡΑ 18.00

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ: 6ος ΟΜΙΛΟΣ-10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΤΤΙΚΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/12/2016-ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ-ΩΡΑ 18.00

JUNIOR:8ος ΟΜΙΛΟΣ-5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/12/2016-ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ-ΩΡΑ 19.30

Παρασκευή, 25 Νοεμβρίου 2016

Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

PROJUNIOR (2) : ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
Σάββατο 26/11/2016-Γήπεδο Μικρό Χωράφας-Ώρα 18.00

Πέμπτη, 24 Νοεμβρίου 2016

Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 26-27/11/2016

ΑΝΔΡΙΚΟ: Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ- Α. ΟΜΙΛΟΣ- 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2016-ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ-ΩΡΑ 09.45

ΕΦΗΒΙΚΟ: 5ος ΟΜΙΛΟΣ-10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016-ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ-ΩΡΑ 09.00

ΠΑΙΔΙΚΟ: 6ος ΟΜΙΛΟΣ-10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016-ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ-ΩΡΑ 11.00

ΠΑΙΔΙΚΟ(SOCCERLINK):ΗΡΑΚΛΗΣ -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/16-Γήπεδο Ηφαίστου-Ώρα 18.45

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ (ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ)
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/16-ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS F.C.-ΩΡΑ 09.00

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ (ΚΟΥΜΠΑΡΗΣ):
SOCCERLAND-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/16-Γήπεδο Παραλίας Ασπροπύργου-Ώρα 16.00

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ (ΠΕΤΡΟΥ):ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/16-Γήπεδο Χρυσούπολης- Ώρα 17.15

JUNIOR (ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ):ΚΟΛΩΝΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/16-Γήπεδο KIFISOS F.C.-Ώρα 09.00

JUNIOR (ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ):Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/16-Γήπεδο KIFISOS F.C.-Ώρα 10.00

PROJUNIOR (1):ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ- Α.Ε.Κ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/16-Γήπεδο Μικρό Χωράφας- Ώρα 11.00

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ:ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ- Α.Ε.Κ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/16-Γήπεδο Μικρό Χωράφας- Ώρα 10.00

Τετάρτη, 23 Νοεμβρίου 2016


Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Π.Σ.Α.

ΑΝΔΡΙΚΟ: Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-Α. ΟΜΙΛΟΣ-8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2016-ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ-ΩΡΑ 09.45

ΕΦΗΒΙΚΟ: 5ος ΟΜΙΛΟΣ-10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016-ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ-ΩΡΑ 09.00

ΠΑΙΔΙΚΟ: 6ος ΟΜΙΛΟΣ-10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016-ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ-ΩΡΑ 11.00