Πέμπτη, 19 Ιανουαρίου 2017

Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΩΝ

Το Παμπαιδικό Τμήμα θα δώσει δύο αγώνες ως εξής :
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/1/17 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS FC - ΩΡΑ 11.00(ΚΟΥΜΠΑΡΗΣ)
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/1/17 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS FC - ΩΡΑ 12.00(ΠΕΤΡΟΥ)
Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Πρόγραμμα αγώνων 21-22/1/2017

ΑΝΔΡΙΚΟ:ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/17-ΓΗΠΕΔΟ Δ.Α.Κ. ΑΙΓΑΛΕΩ-ΩΡΑ 11.00

ΕΦΗΒΙΚΟ(ΕΠΣΑ):ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/1/17 - ΓΗΠΕΔΟ ΝΤΑΜΑΡΙ - ΩΡΑ 20.15

ΠΑΙΔΙΚΟ (ΕΠΣΑ):ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/17 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 19.30

ΠΑΙΔΙΚΟ(SOCCERLINK):ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΤΙΣΤΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/17 - ΓΗΠΕΔΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ - ΩΡΑ 15.00

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΕΠΣΑ):ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/1/17 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 09.00

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΚΟΥΜΠΑΡΗΣ):ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ. - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/17 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΦΑΣ - ΩΡΑ 09.15

JUNIOR (EΠΣΑ):HΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/1/17 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 10.30

JUNIOR(SOCCERLINK):ΑΚΑΔΗΜΙΑ COERVER-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/1/17 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS FC - ΩΡΑ 14.00

PROJUNIOR :ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/17 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ - ΩΡΑ 17.00

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ :ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/17 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ - ΩΡΑ 16.00

Τρίτη, 17 Ιανουαρίου 2017

Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 14-15/1/2017 

ΑΝΔΡΙΚΟ: Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ -13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 0-1

ΕΦΗΒΙΚΟ: Β ΦΑΣΗ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ - 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ, ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 2-0

ΠΑΙΔΙΚΟ: Β ΦΑΣΗ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ - 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 0-2

ΠΑΙΔΙΚΟ(SOCCERLINK):HΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2-2

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΔΑΣΚ/ΛΟΣ)-6ος ΟΜΙΛΟΣ Ε.Π.Σ.Α-13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 5-0

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΚΟΥΜΠΑΡΗΣ):OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΡΑΚΛΗΣ 7-0

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΠΕΤΡΟΥ):ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ.
8-0

JUNIOR (SOCCERLINK):ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ. 3-1

JUNIOR(ΔΑΚ/ΛΟΣ):ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
5-2

PROJUNIOR(ΧΛΟΨΙΟΥΔΗΣ) :ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
0-10

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ) :HΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
10-0

Πέμπτη, 12 Ιανουαρίου 2017

Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 14-15/1/2017
 
ΑΝΔΡΙΚΟ: Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ- 1ος ΟΜΙΛΟΣ -13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/1/17-ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ-ΩΡΑ 15.00

ΕΦΗΒΙΚΟ: Β ΦΑΣΗ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ - 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ, ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/1/17 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 09.00

ΠΑΙΔΙΚΟ: Β ΦΑΣΗ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ - 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/1/17 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΩΡΑ 18.00

ΠΑΙΔΙΚΟ (SOCCERLINK): HΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/1/17 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΦΑΣ - ΩΡΑ 09.00

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΔΑΣΚ/ΛΟΣ)-6ος ΟΜΙΛΟΣ Ε.Π.Σ.Α-13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/1/17 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 17.30

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΚΟΥΜΠΑΡΗΣ):OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΡΑΚΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/1/17-ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS FC - ΩΡΑ 09.00

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΠΕΤΡΟΥ):ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/1/17-ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ(ΝΕΚΡ/ΦΕΙΟ) - ΩΡΑ 17.00

JUNIOR (SOCCERLINK) :ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/1/17 - ΓΗΠ. ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΩΡΑ 19.30

JUNIOR(ΔΑΚ/ΛΟΣ):ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/1/15 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS FC - ΩΡΑ 13.00

PROJUNIOR(ΧΛΟΨΙΟΥΔΗΣ) :ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/1/17 - Γηπεδο μικρο χωραφας -ΩΡΑ 10.00

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ) :HΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/1/17 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ - ΩΡΑ 11.00

Σάββατο, 31 Δεκεμβρίου 2016

Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ. του ΗΡΑΚΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ εύχεται στούς προπονητές, παίκτες, μέλη, γονείς και σε όλη την αθλητική οικογένεια του ΗΡΑΚΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ καλή χρονιά με υγεία, ελπίδα, προκοπή και αγάπη!!!!

Παρασκευή, 23 Δεκεμβρίου 2016

A.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Συγκροτήθηκαν και αναρτήθηκαν ήδη στο site της Ε.Π.Σ. Αθηνών, οι νέοι Όμιλοι, του 2ου γύρου, των ισχυρών και των λιγότερο ισχυρών ομάδων , των Πρωταθλημάτων Νέων και Παιδικού.

Για τούς Νέους σχηματίσθηκε ο 9ος Όμιλος ως εξής:

1. Θρίαμβος Χαϊδαρίου        3 Βαθμοί
2. Ατρόμητος Αθηνών          3 Βαθμοί
3. Ήφαιστος Περιστερίου     2 Βαθμοί
4. Καματερό                          2 Βαθμοί
5. Ηρακλής Περιστερίου       1 Βαθμός
6. Α.Ο. Ιλίου                          1 Βαθμός
 
7.                 Α.Ο. Χαϊδαρίου
8.        Ολυμπιακός Λιοσίων
9.                    Α.Ο. Αιγάλεω
10.        Γ.Σ. Αγίων Αναργύρων
11.                     Α.Ο. Κολωνός
12.   Ελπίδα Αγίων Αναργύρων
13.                        Καλλιθέα (2)
14.          Φοίνικας Περιστερίου

Για τούς Παίδες σχηματίσθηκε ο 9ος Όμιλος ως εξής:

1. Καματερό                                   3 Βαθμοί
2. Ατόμητος Αθηνών                      3 Βαθμοί
3. Ελπίδα Αγίων Αναργύρων           2 Βαθμοί
4. Θρίαμβος Χαϊδαρίου                   2 Βαθμοί
5. Α.Ε. Ιλίου                                    1 Βαθμός
6. Α.Ο. Χαϊδαρίου                          1 Βαθμός
7.                       Α.Ο. Ιλίου
8.     Ηρακλής Περιστερίου
9.                               Ιάσων
10.              Α.Ο. Περιστερίου
11.                      Καλλιθέα (2)
12.            Φωστήρας Αθηνών
13.Φοίνικας Περιστερίου
14. Α.Ο. Κηπούπολη



Οι 5 πρώτες αγωνιστικές για τούς Νέους είναι:
1) ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔ. - ΗΡΑΚΛΗΣ
2) ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
3) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
4) ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
5) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ


Οι 5 πρώτες αγωνιστικές για τούς Παίδες είναι:
1) ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ (2)
2) Α.Ο. ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ
3) ΗΡΑΚΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
4) ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
5)ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


Η πρώτη αγωνιστική ξεκινάει το Σαββατοκύριακο 7-8/1/2017.

Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ. του Ηρακλή Περιστερίου εύχονται καλή επιτυχία καί στα δύο τμήματά μας !