ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος 7η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Κυριακή 08/11/15 Ώρα : 12.00
Νέων 1ος ΟΜΙΛΟΣ 7η Αγωνιστική Ε.Π.Σ.ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 07/11/15 Ώρα: 19:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ SOCCERLING
Νέων 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ 4η Αγωνιστική
ΔΑΦΝΗ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 07/11/15 Ώρα: 14:30
Παίδων 1ος ΟΜΙΛΟΣ 7η Αγωνιστική Ε.Π.Σ.ΑΘΗΝΩΝ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 07/11/15 Ώρα: 17:45
ΤΟΥΡΝΟΥΑ SOCCERLING Παίδων 4η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κυριακή 08/11/15 Γήπεδο Νταμάρι Ώρα:15:00
Παμπαίδων 2ος Όμιλος 4η Αγωνιστική Ε.Π.Σ.ΑΘΗΝΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
Σάββατο 07/11/15 Ώρα: 19:30
Παμπαίδων
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
Σάββατο 07/11/15 Γήπεδο Χρυσούπολης Ώρα: 10:00
ΤΜΗΜΑ JUNIOR (Καραγκούνης Β.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - COSMOS CLUB
Σάββατο 07/11/15 Γήπεδο Χρυσούπολης Ώρα: 10:00
ΤΜΗΜΑ JUNIOR (Δασκαλόπουλος Ν.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κυριακή 08/11/15 Γήπεδο Χρυσούπολης Ώρα: 09:00
PROJUNIOR
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
Κυριακή 08/11/15 Γήπεδο Μικρό Χωράφας Ώρα: 16:00
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
Κυριακή 08/11/15 Γήπεδο Μικρό Χωράφας Ώρα: 17:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος 7η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Κυριακή 08/11/15 Ώρα : 12.00
Νέων 1ος ΟΜΙΛΟΣ 7η Αγωνιστική Ε.Π.Σ.ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 07/11/15 Ώρα: 19:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ SOCCERLING
Νέων 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ 4η Αγωνιστική
ΔΑΦΝΗ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 07/11/15 Ώρα: 14:30
Παίδων 1ος ΟΜΙΛΟΣ 7η Αγωνιστική Ε.Π.Σ.ΑΘΗΝΩΝ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 07/11/15 Ώρα: 17:45
ΤΟΥΡΝΟΥΑ SOCCERLING Παίδων 4η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κυριακή 08/11/15 Γήπεδο Νταμάρι Ώρα:15:00
Παμπαίδων 2ος Όμιλος 4η Αγωνιστική Ε.Π.Σ.ΑΘΗΝΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
Σάββατο 07/11/15 Ώρα: 19:30
Παμπαίδων
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
Σάββατο 07/11/15 Γήπεδο Χρυσούπολης Ώρα: 10:00
ΤΜΗΜΑ JUNIOR (Καραγκούνης Β.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - COSMOS CLUB
Σάββατο 07/11/15 Γήπεδο Χρυσούπολης Ώρα: 10:00
ΤΜΗΜΑ JUNIOR (Δασκαλόπουλος Ν.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κυριακή 08/11/15 Γήπεδο Χρυσούπολης Ώρα: 09:00
PROJUNIOR
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
Κυριακή 08/11/15 Γήπεδο Μικρό Χωράφας Ώρα: 16:00
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
Κυριακή 08/11/15 Γήπεδο Μικρό Χωράφας Ώρα: 17:00
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου