Α.Π.Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 08 ΚΥΡΙΑΚΗ 09 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2η Αγωνιστική
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Τζιτζιφιών (Παραλίας)
Κυριακή 09/10/16 Ώρα: 14.00
Νέων 5ος Όμιλος 3η Αγωνιστική (Πασχάλης Χλοψιούδης)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
Σάββατο 08/10/16 Ώρα: 11.00
Παίδων 6ος Όμιλος 3η Αγωνιστική (Πέτρος Πέτρου)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 08/10/16 Ώρα: 21.00
Παίδων (Βασίλειος Καραγκούνης)
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Χωράφας
Κυριακή 09/10/16 Ώρα: 16.00
Παμπαίδων 6ος Όμιλος 2η Αγωνιστική (Νίκος Δασκαλόπουλος)
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Αιγάλεω (Ορυζομύλων)
Σάββατο 08/10/16 Ώρα: 09.30
Παμπαίδων (Διονύσιος Κούμπαρης) 2 Αγώνες
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Γ Πετρούπολης
Σάββατο 08/10/16 Ώρα: 16.30 και 17.30
Ακαδημιών 8ος Όμιλος 1η Αγωνιστική (Βασίλειος Καραγκούνης)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Περιστερίου (Νταμάρι)
Σάββατο 08/10/16 Ώρα: 19.30
Junior (Νίκος Δασκαλόπουλος)
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Γ Πετρούπολης
Σάββατο 08/10/16 Ώρα: 15.30
Projunior (Πασχάλης Χλοψιούδης)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
Γήπεδο Μικρό Χωράφας
Σάββατο 08/10/16 Ώρα: 14.00
Αστεράκια
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
Γήπεδο Μικρό Χωράφας
Σάββατο 08/10/16 Ώρα: 15.00
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 08 ΚΥΡΙΑΚΗ 09 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2η Αγωνιστική
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Τζιτζιφιών (Παραλίας)
Κυριακή 09/10/16 Ώρα: 14.00
Νέων 5ος Όμιλος 3η Αγωνιστική (Πασχάλης Χλοψιούδης)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
Σάββατο 08/10/16 Ώρα: 11.00
Παίδων 6ος Όμιλος 3η Αγωνιστική (Πέτρος Πέτρου)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 08/10/16 Ώρα: 21.00
Παίδων (Βασίλειος Καραγκούνης)
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Χωράφας
Κυριακή 09/10/16 Ώρα: 16.00
Παμπαίδων 6ος Όμιλος 2η Αγωνιστική (Νίκος Δασκαλόπουλος)
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Αιγάλεω (Ορυζομύλων)
Σάββατο 08/10/16 Ώρα: 09.30
Παμπαίδων (Διονύσιος Κούμπαρης) 2 Αγώνες
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Γ Πετρούπολης
Σάββατο 08/10/16 Ώρα: 16.30 και 17.30
Ακαδημιών 8ος Όμιλος 1η Αγωνιστική (Βασίλειος Καραγκούνης)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Περιστερίου (Νταμάρι)
Σάββατο 08/10/16 Ώρα: 19.30
Junior (Νίκος Δασκαλόπουλος)
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Γ Πετρούπολης
Σάββατο 08/10/16 Ώρα: 15.30
Projunior (Πασχάλης Χλοψιούδης)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
Γήπεδο Μικρό Χωράφας
Σάββατο 08/10/16 Ώρα: 14.00
Αστεράκια
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
Γήπεδο Μικρό Χωράφας
Σάββατο 08/10/16 Ώρα: 15.00
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου