Α.Π.Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 01 ΚΥΡΙΑΚΗ 02 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος 1η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
Κυριακή 02/10/16 Ώρα: 16:30
Νέων 5ος Όμιλος 2η Αγωνιστική
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Ακαδημία Πλάτωνος
Σάββατο 01/10/16 Ώρα: 11.30
Παίδων 6ος Όμιλος 2η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Περιστερίου (Νταμάρι)
Κυριακή 02/09/16 Ώρα: 19.00
Παίδων (Β. Καραγκούνης)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε.ΑΙΓΑΛΕΩ
Σάββατο 01/10/16 Ώρα: 14.15
Παμπαίδων 6ος Όμιλος 1η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
Κυριακή 02/09/16 Ώρα: 19.00
Παμπαίδων (Δ. Κούμπαρης)
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Χρυσούπολης
Σάββατο 01/10/16 Ώρα: 17.00
Παμπαίδων (Δ. Κούμπαρης)
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Χρυσούπολης
Σάββατο 01/10/16 Ώρα: 18.00
Junior (Β. Καραγκούνης)
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Χρυσούπολης
Κυριακή 02/09/16 Ώρα: 14.00
Junior (Ν. Δασκαλόπουλος)
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Χρυσούπολης
Κυριακή 02/09/16 Ώρα: 13.00
Projunior (Π. Χλοψιούδης)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Μικρό Χωράφας
Σάββατο 01/10/16 Ώρα: 14.00
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (Ε. Παπαχρήστου)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Μικρό Χωράφας
Σάββατο 01/10/16 Ώρα: 15.00
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 01 ΚΥΡΙΑΚΗ 02 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος 1η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
Κυριακή 02/10/16 Ώρα: 16:30
Νέων 5ος Όμιλος 2η Αγωνιστική
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Ακαδημία Πλάτωνος
Σάββατο 01/10/16 Ώρα: 11.30
Παίδων 6ος Όμιλος 2η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Περιστερίου (Νταμάρι)
Κυριακή 02/09/16 Ώρα: 19.00
Παίδων (Β. Καραγκούνης)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε.ΑΙΓΑΛΕΩ
Σάββατο 01/10/16 Ώρα: 14.15
Παμπαίδων 6ος Όμιλος 1η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
Κυριακή 02/09/16 Ώρα: 19.00
Παμπαίδων (Δ. Κούμπαρης)
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Χρυσούπολης
Σάββατο 01/10/16 Ώρα: 17.00
Παμπαίδων (Δ. Κούμπαρης)
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Χρυσούπολης
Σάββατο 01/10/16 Ώρα: 18.00
Junior (Β. Καραγκούνης)
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Χρυσούπολης
Κυριακή 02/09/16 Ώρα: 14.00
Junior (Ν. Δασκαλόπουλος)
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Χρυσούπολης
Κυριακή 02/09/16 Ώρα: 13.00
Projunior (Π. Χλοψιούδης)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Μικρό Χωράφας
Σάββατο 01/10/16 Ώρα: 14.00
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (Ε. Παπαχρήστου)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Μικρό Χωράφας
Σάββατο 01/10/16 Ώρα: 15.00