Α.Π.Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1-2/4/2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1-2/4/2017
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος 22η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ
Κυριακή 02/04/17- Γήπεδο Ηφαίστου- Ώρα: 10.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ
Κυριακή 02/04/17- Γήπεδο Ηφαίστου- Ώρα: 10.00
Νέων 9ος Όμιλος 2ος Γύρος 11η Αγωνιστική Ε.Π.Σ.Αθηνών
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 01/04/17- Γήπεδο Αγ. Αναργύρων - Ώρα: 09.00
Παίδων 9ος Όμιλος 2ος Γύρος 11η Αγωνιστική Ε.Π.Σ.Αθηνών
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
Κυριακή 02/04/17 - Γήπεδο Ηφαίστου - Ώρα: 18.30
Παίδων 15η Αγωνιστική Τουρνουά Soccerlink
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΤΙΣΤΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Ακαδημίας Μπατίστα
Διεύθυνση Λεωφόρος Καραμανλή και Δεκελείας 193
Τηλέφωνα 210 2409731 - 210 2446921
Σάββατο 01/04/17 Ώρα: 14.00
Παμπαίδων 9ος Όμιλος 2ος Γύρος 9η Αγωνιστική Ε.Π.Σ.Αθηνών
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 01/04/17-Γήπεδο Καματερού - Ώρα: 10.00
Παμπαίδων 18η Αγωνιστική Τουρνουά Soccerlink
Όμιλος Δυτικών Προαστίων
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κυριακή 02/04/17 -Γήπεδο Χωράφας - Ώρα: 14.30
JUNIOR 14ος Όμιλος 2ος Γύρος 4η Αγωνιστική Ε.Π.Σ.Αθηνών
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
Σάββατο 01/04/17 -Γήπεδο Ηφαίστου - Ώρα: 10.30
Junior Τουρνουά KIFISSOS CUP
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 01/04/17 - Γήπεδο KIFISSOS -Ώρα: 13.00
Projunior Τουρνουά Δήμου Περιστερίου
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 01/04/17 - Γήπεδο Μικρό Χωράφας - Ώρα: 11.00
Projunior Τουρνουά Δήμου Περιστερίου
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 01/04/17 - Γήπεδο Μικρό Χωράφας - Ώρα: 10.00
Αστεράκια Τουρνουά Δήμου Περιστερίου
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 01/04/17 - Γήπεδο Μικρό Χωράφας - Ώρα: 12.00
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 01/04/17- Γήπεδο Αγ. Αναργύρων - Ώρα: 09.00
Παίδων 9ος Όμιλος 2ος Γύρος 11η Αγωνιστική Ε.Π.Σ.Αθηνών
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
Κυριακή 02/04/17 - Γήπεδο Ηφαίστου - Ώρα: 18.30
Παίδων 15η Αγωνιστική Τουρνουά Soccerlink
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΤΙΣΤΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Ακαδημίας Μπατίστα
Διεύθυνση Λεωφόρος Καραμανλή και Δεκελείας 193
Τηλέφωνα 210 2409731 - 210 2446921
Σάββατο 01/04/17 Ώρα: 14.00
Παμπαίδων 9ος Όμιλος 2ος Γύρος 9η Αγωνιστική Ε.Π.Σ.Αθηνών
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 01/04/17-Γήπεδο Καματερού - Ώρα: 10.00
Παμπαίδων 18η Αγωνιστική Τουρνουά Soccerlink
Όμιλος Δυτικών Προαστίων
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κυριακή 02/04/17 -Γήπεδο Χωράφας - Ώρα: 14.30
JUNIOR 14ος Όμιλος 2ος Γύρος 4η Αγωνιστική Ε.Π.Σ.Αθηνών
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
Σάββατο 01/04/17 -Γήπεδο Ηφαίστου - Ώρα: 10.30
Junior Τουρνουά KIFISSOS CUP
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 01/04/17 - Γήπεδο KIFISSOS -Ώρα: 13.00
Projunior Τουρνουά Δήμου Περιστερίου
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 01/04/17 - Γήπεδο Μικρό Χωράφας - Ώρα: 11.00
Projunior Τουρνουά Δήμου Περιστερίου
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 01/04/17 - Γήπεδο Μικρό Χωράφας - Ώρα: 10.00
Αστεράκια Τουρνουά Δήμου Περιστερίου
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 01/04/17 - Γήπεδο Μικρό Χωράφας - Ώρα: 12.00