Α.Π.Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 4-5/3/2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 4-5/3/2017
ΑΝΔΡΙΚΟ:Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 5/3/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΥΦ - ΩΡΑ 11.00
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 5/3/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΥΦ - ΩΡΑ 11.00
ΕΦΗΒΙΚΟ:Ε.Π.Σ.Α - Β΄ΦΑΣΗ - 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ (2)
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 18.00
ΠΑΙΔΙΚΟ: Ε.ΠΣ.Α. - Β΄ΦΑΣΗ - 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ - ΩΡΑ 12.00
ΠΑΙΔΙΚΟ: SOCCERLINK
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - ΩΡΑ 17.30
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ:Ε.Π.Σ.Α. - 2ος ΓΥΡΟΣ - 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - ΩΡΑ 16.15
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ: (ΠΕΤΡΟΥ)
SOCCERLAND - HRAKLHS PERISTERIOY
KYΡIAKH 5/3/17-ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ-ΩΡΑ 19.00
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ: (ΚΟΥΜΠΑΡΗΣ)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2017 - ΓΗΠΕΔΟ Δ.Α.Κ. - ΩΡΑ 17.30
JUNIOR : Ε.Π.Σ.Α. - 2ος ΓΥΡΟΣ - 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΙΛΙΟΥ - ΩΡΑ 10.30
JUNIOR : (ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ) - KIFISOS CUP
AΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2017 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS - ΩΡΑ 11.00
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ : Α.Ε.Κ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 5/3/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ - ΩΡΑ 14.00
PROJUNIOR (1): Α.Ε.Κ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 5/3/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ - ΩΡΑ 15.00
PROJUNIOR (2) :ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 5/3/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ - ΩΡΑ 16.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ (2)
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 18.00
ΠΑΙΔΙΚΟ: Ε.ΠΣ.Α. - Β΄ΦΑΣΗ - 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ - ΩΡΑ 12.00
ΠΑΙΔΙΚΟ: SOCCERLINK
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - ΩΡΑ 17.30
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ:Ε.Π.Σ.Α. - 2ος ΓΥΡΟΣ - 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - ΩΡΑ 16.15
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ: (ΠΕΤΡΟΥ)
SOCCERLAND - HRAKLHS PERISTERIOY
KYΡIAKH 5/3/17-ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ-ΩΡΑ 19.00
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ: (ΚΟΥΜΠΑΡΗΣ)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2017 - ΓΗΠΕΔΟ Δ.Α.Κ. - ΩΡΑ 17.30
JUNIOR : Ε.Π.Σ.Α. - 2ος ΓΥΡΟΣ - 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΙΛΙΟΥ - ΩΡΑ 10.30
JUNIOR : (ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ) - KIFISOS CUP
AΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2017 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS - ΩΡΑ 11.00
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ : Α.Ε.Κ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 5/3/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ - ΩΡΑ 14.00
PROJUNIOR (1): Α.Ε.Κ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 5/3/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ - ΩΡΑ 15.00
PROJUNIOR (2) :ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 5/3/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ - ΩΡΑ 16.00
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου