Α.Π.Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 11-12/3/2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 11-12/3/2017
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος 20η Αγωνιστική Ε.Π.Σ.Αθηνών
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ
Κυριακή 12/03/17 Ώρα: 15.30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ
Κυριακή 12/03/17 Ώρα: 15.30
Νέων Ε.Π.Σ.Αθηνών-2ος Γύρος-9ος Όμιλος -9η Αγωνιστική
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο - Ώρα: 10:45 - Γήπεδο Καματερού
Παίδων Ε.Π.Σ.Αθηνών-9ος Όμιλος -2ος Γύρος- 9η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Κυριακή -Ώρα: 18.00 - Γήπεδο Ηφαίστου
Παίδων 15η Αγωνιστική Τουρνουά Soccerlink
Όμιλος Δυτικών Προαστίων
SOCCER LAND 1 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κυριακή 12/03/17 -Γήπεδο Ελευσίνας (Παραλία)-Ώρα: 17.00
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ-Ε.Π.Σ. Αθηνων- 2ος Γύρος- 7η Αγωνιστική Προπον
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κυριακή 12/03/17-Γήπεδο Κάτω Αχαρνών- Ώρα: 17.15
Παμπαίδων 17η Αγωνιστική Τουρνουά Soccerlink
Όμιλος Δυτικών Προαστίων
ΙΑΣΟΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 11/03/17-Γήπεδο Ιλίου- Ώρα: 13:00
Ακαδημιών Τουρνουά Soccerlink 3ος Όμιλος
ΠΑΕ Α.Ε.Κ– ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 11/03/17-Γήπεδο Ερμής Άνω Λιοσίων- Ώρα: 12:00
Junior Τουρνουά KIFISSOS CUP
Π.Α.Ο ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 11/03/17- Γήπεδο KIFISSOS-Ώρα: 11.00
Projunior Τουρνουά Δήμου Περιστερίου
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 11/03/17-Γήπεδο Μικρό Χωράφας- Ώρα: 13.00
Projunior Τουρνουά Δήμου Περιστερίου
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 11/03/17 --Ώρα: 17.00
Αστεράκια Τουρνουά Δήμου Περιστερίου
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 11/03/17-Γήπεδο Μικρό Χωράφας- Ώρα: 14.00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο - Ώρα: 10:45 - Γήπεδο Καματερού
Παίδων Ε.Π.Σ.Αθηνών-9ος Όμιλος -2ος Γύρος- 9η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Κυριακή -Ώρα: 18.00 - Γήπεδο Ηφαίστου
Παίδων 15η Αγωνιστική Τουρνουά Soccerlink
Όμιλος Δυτικών Προαστίων
SOCCER LAND 1 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κυριακή 12/03/17 -Γήπεδο Ελευσίνας (Παραλία)-Ώρα: 17.00
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ-Ε.Π.Σ. Αθηνων- 2ος Γύρος- 7η Αγωνιστική Προπον
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κυριακή 12/03/17-Γήπεδο Κάτω Αχαρνών- Ώρα: 17.15
Παμπαίδων 17η Αγωνιστική Τουρνουά Soccerlink
Όμιλος Δυτικών Προαστίων
ΙΑΣΟΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 11/03/17-Γήπεδο Ιλίου- Ώρα: 13:00
Ακαδημιών Τουρνουά Soccerlink 3ος Όμιλος
ΠΑΕ Α.Ε.Κ– ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 11/03/17-Γήπεδο Ερμής Άνω Λιοσίων- Ώρα: 12:00
Junior Τουρνουά KIFISSOS CUP
Π.Α.Ο ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 11/03/17- Γήπεδο KIFISSOS-Ώρα: 11.00
Projunior Τουρνουά Δήμου Περιστερίου
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 11/03/17-Γήπεδο Μικρό Χωράφας- Ώρα: 13.00
Projunior Τουρνουά Δήμου Περιστερίου
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 11/03/17 --Ώρα: 17.00
Αστεράκια Τουρνουά Δήμου Περιστερίου
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 11/03/17-Γήπεδο Μικρό Χωράφας- Ώρα: 14.00
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου