Δευτέρα 31 Δεκεμβρίου 2018
Παρασκευή 21 Δεκεμβρίου 2018
Το
Δ.Σ. του Ηρακλή Περιστερίου εκφράζει τις Θερμότερες ευχές για την
γιορτή των Χριστουγέννων σε όλους τους προπονητές,αθλητές της Ακαδημίας
μας, στους γονείς τους, φίλους και παλαιμάχους της ομάδας μας !
ΥΓ : Κυκλοφόρησαν τα καινούργια ημερολόγια της Ομάδας
μας για το 2019 ! Θα τα βρείτε στα γραφεία του Συλλόγου μας!
ΥΓ : Κυκλοφόρησαν τα καινούργια ημερολόγια της Ομάδας
μας για το 2019 ! Θα τα βρείτε στα γραφεία του Συλλόγου μας!
Κυριακή 16 Δεκεμβρίου 2018
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Ε.Π.Σ.Α. - 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-3
Σκόρερς : Βασιλείου Στάθης (14΄), Πούλιος Γιώργος 41΄(πέναλτι) και 74΄.
Μια νίκη -βάλσαμο για την συνέχεια του Πρωταθλήματος !!
Σύνθεση :Παπαβασιλείου Γρηγόρης, Κιούσης Σωτήρης (Κασιμάτης Γιάννης 69΄), Καρακωνσταντής Αλέξανδρος, Πάνος Αλέξης, Γιαννακόπουλος Αντώνης, Δρουγουνάκης Γιάννης, Μήτρος Νίκος (Νίτας Άγγελος 77΄), Τζαβάρας Υψηλάντης, Πούλιος Γιώργος, Βασιλείου Στάθης (Μούρτζης Δημήτρης 81΄), Αρχοντούλης Στέφανος (Νικολάου Θεόδωρος 72΄), Μπαρόλας Ανδρέας, Φιλιππάκης Παναγιώτης και Σιώλος Παναγιώτης.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-3
Σκόρερς : Βασιλείου Στάθης (14΄), Πούλιος Γιώργος 41΄(πέναλτι) και 74΄.
Μια νίκη -βάλσαμο για την συνέχεια του Πρωταθλήματος !!
Σύνθεση :Παπαβασιλείου Γρηγόρης, Κιούσης Σωτήρης (Κασιμάτης Γιάννης 69΄), Καρακωνσταντής Αλέξανδρος, Πάνος Αλέξης, Γιαννακόπουλος Αντώνης, Δρουγουνάκης Γιάννης, Μήτρος Νίκος (Νίτας Άγγελος 77΄), Τζαβάρας Υψηλάντης, Πούλιος Γιώργος, Βασιλείου Στάθης (Μούρτζης Δημήτρης 81΄), Αρχοντούλης Στέφανος (Νικολάου Θεόδωρος 72΄), Μπαρόλας Ανδρέας, Φιλιππάκης Παναγιώτης και Σιώλος Παναγιώτης.
ΥΓ : Ευχαριστούμε τον Γιάννη Δουκίρη για τα όμορφα γραφιστικά !!
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Π.Σ.Α 15-16/12/2018
Κ - 18 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΧΛΟΨΙΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ)
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-3 α.α.
Δεν προσκόμισε η γηπεδούχος ομάδα Καταστάσεις Υγείας.
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-3 α.α.
Δεν προσκόμισε η γηπεδούχος ομάδα Καταστάσεις Υγείας.
Κ - 16 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ)
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1-1
Σκόρερ : Παλιούρας Γ.Χ.
Και τα δύο μας Τμήματα πέρασαν στην επόμενη φάση, στούς Ομίλους των Ισχυρών ! Συγχαρητήρια στούς προπονητές μας και σε όλα τα παιδιά και των δύο Τμημάτων μας !! Καλή συνέχεια στον δεύτερο γύρο με επιτυχίες για τον Σύλλογό μας !!
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1-1
Σκόρερ : Παλιούρας Γ.Χ.
Και τα δύο μας Τμήματα πέρασαν στην επόμενη φάση, στούς Ομίλους των Ισχυρών ! Συγχαρητήρια στούς προπονητές μας και σε όλα τα παιδιά και των δύο Τμημάτων μας !! Καλή συνέχεια στον δεύτερο γύρο με επιτυχίες για τον Σύλλογό μας !!
Παρασκευή 14 Δεκεμβρίου 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 15-16/12/2018
Κ - 16 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
SOCCERLINK - OMΙΛΟΣ ΔΥΤ. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
- 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
- ΩΡΑ 15.00 -
SOCCERLINK - OMΙΛΟΣ ΔΥΤ. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
- 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ
- ΩΡΑ 15.00 -
Κ - 14 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
SOCCERLINK - OMIΛΟΣ ΔΥΤ. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
- 9η AΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑΣ
- ΩΡΑ 15.45 -
Κ - 12 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ :ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ)
KIFISOS CUP
Α.Ο. ΙΚΟΝΙΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS - ΩΡΑ 09.00
Κ - 10 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ )
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ
- ΩΡΑ 09.00 -
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ
( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΣΤΑΛΜΠΟΥΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ )
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ
- ΩΡΑ 15.00 -
SOCCERLINK - OMIΛΟΣ ΔΥΤ. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
- 9η AΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑΣ
- ΩΡΑ 15.45 -
Κ - 12 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ :ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ)
KIFISOS CUP
Α.Ο. ΙΚΟΝΙΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS - ΩΡΑ 09.00
Κ - 10 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ )
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ
- ΩΡΑ 09.00 -
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ
( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΣΤΑΛΜΠΟΥΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ )
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ
- ΩΡΑ 15.00 -
Τετάρτη 12 Δεκεμβρίου 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Π.Σ.Α. 15-16/12/2018
Κ - (18) - 1ος ΟΜΙΛΟΣ - 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:ΧΛΟΨΙΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ)
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/2018 - ΩΡΑ 20.00 -
- ΓΗΠΕΔΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ -
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/2018 - ΩΡΑ 20.00 -
- ΓΗΠΕΔΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ -
Κ - (16) - 1ος ΟΜΙΛΟΣ - 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ )
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2018 - ΩΡΑ 17.00
- ΓΗΠΕΔΟ : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) -
Κ - (14) - 2ος ΟΜΙΛΟΣ - 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ )
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/2018 - ΩΡΑ 16.00
- ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΦΑΣ -
Κ - (12) 1ος ΟΜΙΛΟΣ - 5η ΦΑΣΗ
( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ )
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ (1) - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/2018 - ΩΡΑ 16.30
- ΓΗΠΕΔΟ : ΝΤΑΜΑΡΙ -
( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ )
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2018 - ΩΡΑ 17.00
- ΓΗΠΕΔΟ : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) -
Κ - (14) - 2ος ΟΜΙΛΟΣ - 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ )
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/2018 - ΩΡΑ 16.00
- ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΦΑΣ -
Κ - (12) 1ος ΟΜΙΛΟΣ - 5η ΦΑΣΗ
( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ )
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ (1) - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/2018 - ΩΡΑ 16.30
- ΓΗΠΕΔΟ : ΝΤΑΜΑΡΙ -
Κυριακή 9 Δεκεμβρίου 2018
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 8-9/12/2018
ΑΝΔΡΙΚΟ (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΧΛΟΨΙΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0-0
Κ - 18 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΧΛΟΨΙΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓΙΩΝ
ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0-3
Κ - 16 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1-5
Σκόρερ : Παλιούρας Γιώργος
Κ - 14 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-2
Κ - 12 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Σ. ΑΦΟΒΟΣ 0-5
Κ - 12 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ)
KIFISOS F.C. - HΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4-1
Σκόρερ : Τσίπρας Δημήτρης.
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΣΤΑΛΜΠΟΥΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ )
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 6-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓΙΩΝ
ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0-3
Κ - 16 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1-5
Σκόρερ : Παλιούρας Γιώργος
Κ - 14 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-2
Κ - 12 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Σ. ΑΦΟΒΟΣ 0-5
Κ - 12 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ)
KIFISOS F.C. - HΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4-1
Σκόρερ : Τσίπρας Δημήτρης.
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΣΤΑΛΜΠΟΥΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ )
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 6-4
Παρασκευή 7 Δεκεμβρίου 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 8-9/12/2018
Κ - 16 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
SOCCERLINK - OMIΛΟΣ ΔΥΤ. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ -
- 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12/20108 - ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ
- ΩΡΑ 15.30 -
SOCCERLINK - OMIΛΟΣ ΔΥΤ. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ -
- 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12/20108 - ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ
- ΩΡΑ 15.30 -
Κ - 14 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
SOCCERLINK - ΟΜΙΛΟΣ ΔΥΤ. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
- 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS -ΩΡΑ 13.00
Κ - 14 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ :ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
SOCCERLINK - OMIΛΟΣ ΔΥΤ. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
- ΑΓΩΝΑΣ ΕΞ" ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 09.15
Κ - 12 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ)
KIFISOS CUP
ΚΙFISOS F.C. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS - ΩΡΑ 11.00
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ :ΣΤΑΛΜΠΟΥΤΖΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ
- ΩΡΑ 11.00 -
SOCCERLINK - ΟΜΙΛΟΣ ΔΥΤ. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
- 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS -ΩΡΑ 13.00
Κ - 14 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ :ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
SOCCERLINK - OMIΛΟΣ ΔΥΤ. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
- ΑΓΩΝΑΣ ΕΞ" ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 09.15
Κ - 12 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ)
KIFISOS CUP
ΚΙFISOS F.C. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS - ΩΡΑ 11.00
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ :ΣΤΑΛΜΠΟΥΤΖΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ
- ΩΡΑ 11.00 -
ΥΓ : Η νέα μας σελίδα στο facebook είναι "ΑΠΟ Ηρακλής Περιστερίου". Κάντε LIKE στην σελίδα μας για να ενημερώνεστε για όλες τις νέες αναρτήσεις.
Τετάρτη 5 Δεκεμβρίου 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Π.Σ.Α. 8-9/12/2018
Κ - 18 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΧΛΟΨΙΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ)
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΦΑΣ - ΩΡΑ 18.00
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΦΑΣ - ΩΡΑ 18.00
Κ - 16 ( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ )
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΦΑΣ - ΩΡΑ 20.00
Κ - 14 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ)
2ος ΟΜΙΛΟΣ - 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘ. ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
- ΩΡΑ 09.00 -
Κ - 12 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 4η ΦΑΣΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
- ΩΡΑ 17.30 -
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΦΑΣ - ΩΡΑ 20.00
Κ - 14 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ)
2ος ΟΜΙΛΟΣ - 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘ. ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
- ΩΡΑ 09.00 -
Κ - 12 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 4η ΦΑΣΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
- ΩΡΑ 17.30 -
Κυριακή 2 Δεκεμβρίου 2018
ΑΝΔΡΙΚΟ (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΧΛΟΨΙΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ)
Α.Σ. ΠΑΠΑΓΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4-0
Α.Σ. ΠΑΠΑΓΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4-0
Κ - 18 ( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΧΛΟΨΙΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ )
Π.Α.Ο. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2-0
Π.Α.Ο. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2-0
Κ - 16 ( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ )
ΦΟΙΝΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1-2
Κ - 14 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ)
AIMOΣ ΠETΡOYΠOΛHΣ - HΡAKΛHS ΠEΡIΣTEΡIOY 0-5
Σκόρερς : Mαγκίτσας (2), Κουκλοτίδης, Καγιάννης και Λέτσκα.
ΦΟΙΝΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1-2
Κ - 14 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ)
AIMOΣ ΠETΡOYΠOΛHΣ - HΡAKΛHS ΠEΡIΣTEΡIOY 0-5
Σκόρερς : Mαγκίτσας (2), Κουκλοτίδης, Καγιάννης και Λέτσκα.
Παρασκευή 30 Νοεμβρίου 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1-2/12/2018
Κ - 14 - SOCCERLINK -
(ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ :ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
ΖΕΦΥΡΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS - ΩΡΑ 14.45
(ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ :ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
ΖΕΦΥΡΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS - ΩΡΑ 14.45
K - 12 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ :ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ )
- KIFISOS CUP -
A.E.K. NEAΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS - ΩΡA 12.00
Κ - 10 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ :ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ )
Α.Ε.Κ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΙΡΑΤΙΚΟ - ΩΡΑ 12.00
Κ - 10 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: NTAΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΡΣΤΕΡΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ
- ΩΡΑ 14.00 -.
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΣΤΑΛΜΠΟΥΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ
- ΩΡΑ 13.00
Το προγραμματισμένο παιγνίδι της Ε.Π.Σ.Α. για το Τμήμα Κ - 12 (ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ) με τον ΑΦΟΒΟ που ήταν να γίνει το Σάββατο 1/12/20108 ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ !
- KIFISOS CUP -
A.E.K. NEAΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS - ΩΡA 12.00
Κ - 10 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ :ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ )
Α.Ε.Κ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΙΡΑΤΙΚΟ - ΩΡΑ 12.00
Κ - 10 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: NTAΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΡΣΤΕΡΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ
- ΩΡΑ 14.00 -.
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΣΤΑΛΜΠΟΥΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ
- ΩΡΑ 13.00
Το προγραμματισμένο παιγνίδι της Ε.Π.Σ.Α. για το Τμήμα Κ - 12 (ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ) με τον ΑΦΟΒΟ που ήταν να γίνει το Σάββατο 1/12/20108 ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ !
Τετάρτη 28 Νοεμβρίου 2018
ANAKOΙΝΩΣΗ Δ.Σ.
Η αθλητική βωμολοχία εις βάρος της ομάδας μας
απο συγκεκριμένο "φίλαθλο" στην εξέδρα , στα εντός έδρας παιγνίδια μας,
μόνο αρνητικά αποτελέσματα μπορεί να έχει. Η ομάδα θέλει στήριξη και
ενθάρρυνση σε όλες τις στιγμές του αγώνα. Παλληκαρισμοί και νταηλίκια
αλλού! Εκεί που είναι πράγματι επαγγελματίες παράγοντες.. Η Διοίκηση μας
είναι ερασιτεχνική και ασχολείται με ερασιταχνικό Σωματείο. Για αυτό
παρακαλούμε αυτούς που έχουν διαφορετική άποψη και επιθυμούν να βλέπουν ομάδα-"μπ.....λο" να πάνε αλλού.
Η Διοίκηση στηρίζει προπονητή και παίκτες ΑΠΟΛΥΤΩΣ.
Να θυμίσουμε οτι αυτός ο προπονητής, η ομάδα , οι παίκτες και αυτή η Διοίκηση κέρδισαν την άνοδο της ομάδας στην Β΄ κατηγορία.
Μένουμε σαν Δίοικηση απερίσπαστοι στο έργο και τα ιδανικά της ομάδας μας και στόχος μας είναι η όσον δυνατόν καλύτερη πορεία στο Πρωτάθλημα.
Η Διοίκηση στηρίζει προπονητή και παίκτες ΑΠΟΛΥΤΩΣ.
Να θυμίσουμε οτι αυτός ο προπονητής, η ομάδα , οι παίκτες και αυτή η Διοίκηση κέρδισαν την άνοδο της ομάδας στην Β΄ κατηγορία.
Μένουμε σαν Δίοικηση απερίσπαστοι στο έργο και τα ιδανικά της ομάδας μας και στόχος μας είναι η όσον δυνατόν καλύτερη πορεία στο Πρωτάθλημα.
ΕΚ ΤΟΥ Δ.Σ.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Π.Σ.Α. 1-2/12/2018
Κ - 18 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΧΛΟΨΙΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ)
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Π.Α.Ο. ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/2018 -ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΩΡΑ 11.30
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Π.Α.Ο. ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/2018 -ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΩΡΑ 11.30
Κ - 16 ( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ )
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΦΑΣ - ΩΡΑ 18.00
Κ - 12 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 4η ΦΑΣΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Σ. ΑΦΟΒΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 19.30
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΦΑΣ - ΩΡΑ 18.00
Κ - 12 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 4η ΦΑΣΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Σ. ΑΦΟΒΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 19.30
Δευτέρα 26 Νοεμβρίου 2018
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Σας ενημερώνουμε οτι τα παρακάτω τμήματα των αθλητών μας να προσέλθουν στις παρακάτω ημερομηνίες και ώρες για φωτογράφηση :
Κ - 16 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ :ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
Αύριο Τρίτη 27/11/2018 και ώρα 21.00
Αύριο Τρίτη 27/11/2018 και ώρα 21.00
Κ - 12 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ)
Τετάρτη 28/11/2018 και ώρα 19.30
Κ - 14 ( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ )
Πέμπτη 29/11/2018 και ώρα 21.00
Ευχαριστούμε πολύ !!
Τετάρτη 28/11/2018 και ώρα 19.30
Κ - 14 ( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ )
Πέμπτη 29/11/2018 και ώρα 21.00
Ευχαριστούμε πολύ !!
Κυριακή 25 Νοεμβρίου 2018
Σύνθεση
: Μπαρόλας Ανδρέας, Δρουγουνάκης Γιάννης, Καρακωνσταντής Αλέξανδρος,
Σταλμπουτζής Γιώργος, Γιαννακόπουλος Αντώνης, Σιώλος Παναγιώτης, Κιούσης
Σωτήρης (Βασιλείου Στάθης 46΄), Τζαβάρας Υψηλάντης (Μπαλούτσος Α. 81΄),
Πούλιος Γιώργος, Μουράτης Μάρκος, Ζαγκοβάς Σταύρος, Κούρτης
Κωνσταντίνος, Κασιμάτης Γιάννης, Φιλιππάκης Παναγιώτης, Παπαβασιλείου
Γρηγόρης, Πάνος Αλέξης.
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 24/11/2018
Κ - 16 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ) - Ε.Π.Σ.Α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2-0
Σκόρερς : Σαρμπάνης Άγγελος και Παλιούρας Γ.Χ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2-0
Σκόρερς : Σαρμπάνης Άγγελος και Παλιούρας Γ.Χ.
Κ - 14 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ)
- Ε.Π.Σ.Α. -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. 0-2
Κ - 12 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
ΦΙΛΙΚΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-2
Σκόρερς : Μπουζούκης Δημήτρης και Λουκας Κωνσταντίνος.
Κ - 12 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ)
KIFISOS CUP
KIFISOS F.C. - HΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 6-1
Σκόρερ : Μαγκαφάς Νίκος.
Κ - 10 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2-2
Σκόρερς : Αγγελάκης Βασίλης (2).
- Ε.Π.Σ.Α. -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. 0-2
Κ - 12 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
ΦΙΛΙΚΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-2
Σκόρερς : Μπουζούκης Δημήτρης και Λουκας Κωνσταντίνος.
Κ - 12 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ)
KIFISOS CUP
KIFISOS F.C. - HΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 6-1
Σκόρερ : Μαγκαφάς Νίκος.
Κ - 10 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2-2
Σκόρερς : Αγγελάκης Βασίλης (2).
Παρασκευή 23 Νοεμβρίου 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 24-25/11/2018
Κ - 12 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ )
KIFISOS CUP
KIFISOS F.C. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS - ΩΡΑ 11.00
KIFISOS CUP
KIFISOS F.C. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS - ΩΡΑ 11.00
Κ - 10 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ
- ΩΡΑ 14.00 -.
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΣΤΑΛΜΠΟΥΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ )
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ
- ΩΡΑ 15.00 -.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ
- ΩΡΑ 14.00 -.
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΣΤΑΛΜΠΟΥΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ )
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ
- ΩΡΑ 15.00 -.
Τετάρτη 21 Νοεμβρίου 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Π.Σ.Α. 24-25/11/2018
Κ - 18 ( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΧΛΟΨΙΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ )
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 18.00
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 18.00
Κ - 16 ( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ )
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 17.30
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 17.30
Κ - 14 ( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ )
2ος ΟΜΙΛΟΣ - 8η ΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 10.30
2ος ΟΜΙΛΟΣ - 8η ΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 10.30
ΥΓ :Η νέα μας σελίδα στο facebook είναι "ΑΠΟ Ηρακλής Περιστερίου".
Κάντε
LIKE στην σελίδα μας για να ενημερώνεστε για όλες τις νέες αναρτήσεις.
Κυριακή 18 Νοεμβρίου 2018
ΑΝΔΡΙΚΟ (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΧΛΟΨΙΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ)
Α.Ο. ΨΥΧΙΚΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4-1
Η κακή έως μέτρια εμφάνιση της ομάδας μας έφερε σαν συνέπεια την ήττα. Δεν τελείωσε τίποτα, το πρωτάθλημα έχει δρόμο ακόμα. Ας επικεντρωθούμε στο επόμενο εντός έδρας παιγνίδι με τον Κολωνό !
Σκόρερ : Μουράτης Μάρκος (78΄)
Σύνθεση : Παπαβασιλείου Γρηγόρης, Δρουγουνάκης Γιάννης, Κρακωνσταντής Αλέξανδρος, Σταλμπουτζής Γιώργος, Γιαννακόπουλος Αντώνης (Μπαλούτσος Ανδρέας 78΄), Σιώλος Παναγιώτης, Κιούσης Σωτήρης (Φιλιππάκης Παναγιώτης 60΄), Τζαβάρας Υψηλάντης, Πούλιος Γιώργος, Βασιλείου Στάθης (Κασιμάτης Γιάννης. 66΄), Νίτας Άγγελος (Μουράτης Μάρκος 50΄), Μπαρόλας Ανδρέας, Μήτρος Νικόλας και Πάνος Αλέξης.
Παρασκευή 16 Νοεμβρίου 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 17-18/11/2018
Κ - 16 (Προπονητης : Κωνσταντούλιας Ανδρέας)
SOCCERLINK (ΟΜΙΛΟΣ ΔΥΤ. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 13.00
SOCCERLINK (ΟΜΙΛΟΣ ΔΥΤ. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 13.00
Κ - 14 (Προπονητής : Νταλαγεώργος Σπύρος)
SOCCERLINK (OMIΛΟΣ ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΔΥΤ. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ) - 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS - ΩΡΑ 13.00
Κ - 12 (Προπονητής : Δασκαλόπουλος Νίκος)
KIFISOS CUP
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS - ΩΡΑ 11.00
Κ - 10 (Προπονητής : Νταλαγεώργος Σπύρος)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ
- ΩΡΑ 09.00 -.
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (Προπονητής : Σταλμπουτζής Γεώργιος)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ
- ΩΡΑ 20.00 - .
SOCCERLINK (OMIΛΟΣ ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΔΥΤ. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ) - 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS - ΩΡΑ 13.00
Κ - 12 (Προπονητής : Δασκαλόπουλος Νίκος)
KIFISOS CUP
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS - ΩΡΑ 11.00
Κ - 10 (Προπονητής : Νταλαγεώργος Σπύρος)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ
- ΩΡΑ 09.00 -.
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (Προπονητής : Σταλμπουτζής Γεώργιος)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ
- ΩΡΑ 20.00 - .
Τετάρτη 14 Νοεμβρίου 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Π.Σ.Α. 17-18/11/2018
Κ - 16 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ)
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄
(ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) - ΩΡΑ 16.30
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄
(ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) - ΩΡΑ 16.30
Κ - 14 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ)
2ος ΟΜΙΛΟΣ - 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
- ΩΡΑ 18.00 -
Κ - 12 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
- ΩΡΑ 18.00 -
2ος ΟΜΙΛΟΣ - 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
- ΩΡΑ 18.00 -
Κ - 12 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
- ΩΡΑ 18.00 -
Τρίτη 13 Νοεμβρίου 2018
Κυριακή 11 Νοεμβρίου 2018
Ε.Π.Σ Αθηνών
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος 8η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ Ν.Φ ΑΤΤΑΛΟΣ 3-1
Σκόρερς : Πούλιος Γεώργιος (30΄), Βασιλείου Στάθης (55΄) και Ζαγκοβάς Σταύρος (66΄).
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος 8η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ Ν.Φ ΑΤΤΑΛΟΣ 3-1
Σκόρερς : Πούλιος Γεώργιος (30΄), Βασιλείου Στάθης (55΄) και Ζαγκοβάς Σταύρος (66΄).
Σύνθεση : Παπαβασιλείου Γρ., Μπαλούτσος Α.(80΄Νίτας Α.),
Καρακωνσταντής Αλ., Σταλμπουτζής Γ., Γιαννακόπουλος Α., Ζαγκοβάς
Σ.(85΄Κασιμάτης Ι.), Φιλιππάκης Π.(46΄Βασιλείου Ε.), Τζαβάρας Υψ.,
Πούλιος Γ., Μουράτης Μ.(87΄Μήτρος Ν.), Δρουγουνάκης Ι., Μπαρόλας Α.,
Πάνος Α.,
Πραστός Δ.
ΥΓ :Τα γραφιστικά είναι απο τον Παλαίμαχο ποδοσφαιριστή Γιάννη Δουκίρη.
Πραστός Δ.
ΥΓ :Τα γραφιστικά είναι απο τον Παλαίμαχο ποδοσφαιριστή Γιάννη Δουκίρη.
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 10/11/2018
Κ - 16 ( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ) - Ε.Π.Σ.Α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΣ 1-1
Σκόρερ : Γρηγορόπουλος Φάνης
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΣ 1-1
Σκόρερ : Γρηγορόπουλος Φάνης
Κ - 14 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ) - -SOCCERLINK -
ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4-0
Κ - 10 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4-2
Σκόρερς : Ξένος Διονύσης και Μήτρος Κωνσταντίνος.
Κ - 10 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
Α.Ε.Κ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3-6
Σκόρερς : Πουτακίδης Νίκος (4), Βεσκούκης Παναγιώτης (1) και Κωβαίος Ευάγγελος (1).
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ
(ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:ΣΤΑΛΜΠΟΥΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 6-4
Σκόρερς : Κατσιαμάνης Άγγελος (2), Παππάς Φίλιππος (1) και Μαρουλάκης Άγγελος (1).
ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4-0
Κ - 10 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4-2
Σκόρερς : Ξένος Διονύσης και Μήτρος Κωνσταντίνος.
Κ - 10 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
Α.Ε.Κ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3-6
Σκόρερς : Πουτακίδης Νίκος (4), Βεσκούκης Παναγιώτης (1) και Κωβαίος Ευάγγελος (1).
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ
(ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:ΣΤΑΛΜΠΟΥΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 6-4
Σκόρερς : Κατσιαμάνης Άγγελος (2), Παππάς Φίλιππος (1) και Μαρουλάκης Άγγελος (1).
Σάββατο 10 Νοεμβρίου 2018
Κ - 18 ( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : XΛΟΨΙΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ )
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-4
Σκόρερς : Παπαποστόλου Παν. (6΄), Δρακόπουλος Δημ. (64΄), Δρουγουνάκης Ιωαν. (74΄) και Γκούντουβας Άρης (77΄).
Έπαιξαν : Μουντζουγιάννης Γιάν., Δρακόπουλος Δημ., Πετρόχειλος Χαρ., Χρυσανθόπουλος Φαν., Μήτρος Παν., Δρουγουνάκης Γιάν., Στόϊνα Μάρκος, Καλογήρου Παν., Παπαποστόλου Παν., Βαρδαραμάτος Σάβ., Μαγκίτσας Αναστ., Γρηγοράκος Ανδρέας (71΄), Νατσάκος Ευαγ. (74΄), Γκούντουβας Άρης (65΄).
Παρασκευή 9 Νοεμβρίου 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 10-11/11/2018
Κ - 16 ( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ :ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ )
Soccerlink -ΟΜΙΛΟΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ- 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 13.15
Soccerlink -ΟΜΙΛΟΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ- 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (1)
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 13.15
Κ - 14 ( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ )
Soccerlink - ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
- 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΛΚΥΩΝ)
- ΩΡΑ 11.00 -
Κ - 12(ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:KΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)-ΦΙΛΙΚΟ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΛΚΥΩΝ)
- ΩΡΑ 17.45 -
Κ - 12 ( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ )
- KIFISOS CUP -
OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS - ΩΡΑ 11.00
Κ - 10 ( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ )
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ
- ΩΡΑ 12.00 -
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΣΤΑΛΜΠΟΥΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
HΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ
- ΩΡΑ 15.00 -
ΥΓ : Κατόπιν αποφάσης του Δ.Σ. του Συλλόγου μας, σας ενημερώνουμε οτι η νέα επίσημη σελίδα του Συλλόγου μας στο facebook θα είναι η " ΑΠΟ Ηρακλής Περιστερίου" .
Soccerlink - ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
- 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -
ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΛΚΥΩΝ)
- ΩΡΑ 11.00 -
Κ - 12(ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:KΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)-ΦΙΛΙΚΟ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΛΚΥΩΝ)
- ΩΡΑ 17.45 -
Κ - 12 ( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ )
- KIFISOS CUP -
OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS - ΩΡΑ 11.00
Κ - 10 ( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ )
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ
- ΩΡΑ 12.00 -
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΣΤΑΛΜΠΟΥΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
HΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ
- ΩΡΑ 15.00 -
ΥΓ : Κατόπιν αποφάσης του Δ.Σ. του Συλλόγου μας, σας ενημερώνουμε οτι η νέα επίσημη σελίδα του Συλλόγου μας στο facebook θα είναι η " ΑΠΟ Ηρακλής Περιστερίου" .
Τετάρτη 31 Οκτωβρίου 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Π.Σ.Α. 3-4/11/2018
Κ - 18(ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΧΛΟΨΙΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ)
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 09.00
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 09.00
Κ - 16 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ)
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΙΛΙΟΥ - ΩΡΑ 19.00
Κ - 14 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ)
2ος ΟΜΙΛΟΣ - 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ (1)
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 11.00
Κ - 12 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 12.30
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΙΛΙΟΥ - ΩΡΑ 19.00
Κ - 14 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ)
2ος ΟΜΙΛΟΣ - 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ (1)
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 11.00
Κ - 12 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 12.30
Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018
ΑΝΔΡΙΚΟ (Προπονητής : Χλοψιούδης Πασχάλης)
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Ε.Π.Σ.Α - 6η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 3-0
Μετά από ένα νευρικό πρώτο ημίχρονο, το σκόρ άνοιξε ο Άγγελος Νίτας (55΄) και μετά ανέλαβε ο Γιώργος Πούλιος ( 78΄και 80΄).
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ : Μπαρόλας Ανδρέας, Καρακωνσταντής Αλέξανδρος , Πάνος Αλέξης , Γιαννακόπουλος Αντώνης , Σταλμπουτζής Γιώργος, Σιώλος Παναγιώτης, Νίτας Άγγελος (58΄ Ζαγκοβάς Σταύρος ), Βασιλείου Στάθης (77΄ Μαντινιώτης Δημήτρης), Πούλιος Γιώργος, Μουράτης Μάρκος (83΄ Φιλιππάκης Παναγιώτης), Τζαβάρας Υψηλάντης (87΄ Μήτρος Νικόλαος).
Τετάρτη 24 Οκτωβρίου 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Π.Σ.Α. 27-28/10/2018
Κ - 18 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ :ΧΛΟΨΙΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ)
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 28/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 17.30
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 28/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 17.30
Κ - 16 ( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ )
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 27/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 20.15
Κ - 14 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ)
2ος ΟΜΙΛΟΣ - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΕΞ' ΑΝΑΒΟΛΗΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 27/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 10.30
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 27/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 20.15
Κ - 14 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ)
2ος ΟΜΙΛΟΣ - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΕΞ' ΑΝΑΒΟΛΗΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 27/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 10.30
Τρίτη 23 Οκτωβρίου 2018
Κυριακή 21 Οκτωβρίου 2018
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 20-21/10/2018
Κ - 18 (Χλοψιούδης Πασχάλης) - Ε.Π.Σ.Α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 0-1
Κ - 16 (ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ) - ΦΙΛΙΚΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2-1
Σκόρερς : Παλιούρας Γιώργος και Sakaj Aleks
K - 16 (KΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ) - SOCCERLINK
HΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε. ΙΛΙΟΥ 0-1 (Αυτογκόλ)
Κ - 14 (ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ) - Ε.Π.Σ.Α.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2-3
Σκόρερς : Καγιάννης Δημήτρης, Μαγκίτσας Ανδρέας και Χριστοδούλου Χρήστος.
Κ - 14 (ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ) - SOCCERLINK
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4-0
Κ - 12 (ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ) - ΦΙΛΙΚΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2-2
Σκόρερς :Καψής Ιωάννης και Τσάκο Μάριο
Κ - 12 (ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ) - KIFISOS CUP
ΑΦΟΒΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 5-4
Σκόρερ : Μαγκάφας Νικόλαος (4).
Κ - 10 (ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3-3
Σκόρερς : Μπούλης Κωνσταντίνος, Ξένος Διονύσης και Μήτρος Κωνσταντίνος.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2-1
Σκόρερς : Παλιούρας Γιώργος και Sakaj Aleks
K - 16 (KΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ) - SOCCERLINK
HΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε. ΙΛΙΟΥ 0-1 (Αυτογκόλ)
Κ - 14 (ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ) - Ε.Π.Σ.Α.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2-3
Σκόρερς : Καγιάννης Δημήτρης, Μαγκίτσας Ανδρέας και Χριστοδούλου Χρήστος.
Κ - 14 (ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ) - SOCCERLINK
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4-0
Κ - 12 (ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ) - ΦΙΛΙΚΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2-2
Σκόρερς :Καψής Ιωάννης και Τσάκο Μάριο
Κ - 12 (ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ) - KIFISOS CUP
ΑΦΟΒΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 5-4
Σκόρερ : Μαγκάφας Νικόλαος (4).
Κ - 10 (ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3-3
Σκόρερς : Μπούλης Κωνσταντίνος, Ξένος Διονύσης και Μήτρος Κωνσταντίνος.
Σάββατο 20 Οκτωβρίου 2018
ΑΝΔΡΙΚΟ (Προπονητής:Χλοψιούδης Πασχάλης )
Α.Ο. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-4
Με άνετη επικράτηση κέρδισε ο Ηρακλής Περιστερίου το κατ' ευφημισμόν
τοπικό ντέρμπι. Με τα γκόλ του Τζαβάρα Υψηλάντη από απ' ευθείας χτύπημα
κόρνερ (9΄), του Γιώργου Πούλιου με έξυπνο πλασέ (28΄) και με ευθύβολο
σούτ έξω απο την μεγάλη περιοχή του Σιώλου (40΄) έκλεισε το Πρώτο
ημίχρονο. Το Δεύτερο αν και ξεκίνησε με μία αποβολή του Κιούση Σωτήρη
(50΄), ο Ηρακλής κατάφερε να βάλει και το τέταρτο τέρμα με τον συνήθη ύποπτο, Γιώργο Πούλιο (54΄) και να έχει ο ίδιος παίκτης και δοκάρι (60΄).
Πολλά συγχαρητήρια στον Προπονητή και σε όλους τους ποδοσφαιριστές της Ομάδας μας. Καλή συνέχεια !!
Πολλά συγχαρητήρια στον Προπονητή και σε όλους τους ποδοσφαιριστές της Ομάδας μας. Καλή συνέχεια !!
Τελέσθηκε
ο καθιερωμένος Αγιασμός των Τμημάτων της Ακαδημίας μας με παρουσία της
εκπροσώπου του Δημάρχου, Κας Τσιώτα, του Αντιδημάρχου Κου Θεοδωράκου,
των Δημοτικών Συμβούλων Κου Πλέστη, Κου Καλιάφα, Κου Δημητρίου και της
εκπροσώπου του Κινήματος Αλλαγής Κας Νάντιας Γιαννακοπούλου.
Καλή ποδοσφαιρική χρονιά σε όλους τους προπονητές και αθλητές της Ακαδημίας μας !!
11Καλή ποδοσφαιρική χρονιά σε όλους τους προπονητές και αθλητές της Ακαδημίας μας !!
Παρασκευή 19 Οκτωβρίου 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 20-21/10/2018
Κ - 16(Προπονητής : Πέτρου Πέτρος) - ΦΙΛΙΚΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 13.00
...
Κ - 16(Προπονητής : Πέτρου Πέτρος) - ΦΙΛΙΚΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 13.00
...
Κ - 16 (Προπονητής : Κωνσταντούλιας Ανδρέας)
SOCCERLINK
OΜΙΛΟΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - 2η Αγωνιστικη
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε. ΙΛΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2018-ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ -ΩΡΑ 14.15
Κ - 14 (ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ )
SOCCERLINK - OMIΛΟΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ - 2η Αγωνιστική
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/10/2018-ΓΗΠΕΔΟ ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑΣ-ΩΡΑ 13.15
Κ - 12 (ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ) - ΦΙΛΙΚΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 09.15
Κ - 12 (ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ) - KIFISOS CUP
AΦΟΒΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS - ΩΡΑ 12.00
Κ - 10 (ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ )
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ
-ΩΡΑ 10.00
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ( ΣΤΑΛΜΠΟΥΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ )
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΚΗ 21/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ - ΩΡΑ 18.00
SOCCERLINK
OΜΙΛΟΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - 2η Αγωνιστικη
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε. ΙΛΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2018-ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ -ΩΡΑ 14.15
Κ - 14 (ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ )
SOCCERLINK - OMIΛΟΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ - 2η Αγωνιστική
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/10/2018-ΓΗΠΕΔΟ ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑΣ-ΩΡΑ 13.15
Κ - 12 (ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ) - ΦΙΛΙΚΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 09.15
Κ - 12 (ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ) - KIFISOS CUP
AΦΟΒΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS - ΩΡΑ 12.00
Κ - 10 (ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ )
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ
-ΩΡΑ 10.00
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ( ΣΤΑΛΜΠΟΥΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ )
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΚΗ 21/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ - ΩΡΑ 18.00
Τετάρτη 17 Οκτωβρίου 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Π.Σ.Α. 20-21/10/2018
Κ - 18 (Προπονητής : Χλοψιούδης Πασχάλης )
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 09.30
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 09.30
Κ - 14 ( Προπονητής: Δασκαλόπουλος Νίκος )
2ος ΟΜΙΛΟΣ - 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΦΑΣ - ΩΡΑ 12.00
2ος ΟΜΙΛΟΣ - 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΦΑΣ - ΩΡΑ 12.00
Τρίτη 16 Οκτωβρίου 2018
Δευτέρα 15 Οκτωβρίου 2018
ANAKOIΝΩΣΗ - ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Προσκαλούμε όλους τους αθλητές της Ακαδημίας μας (μικρούς και μεγάλους), γονείς, φίλους, μέλη και Παλαίμαχους του Ηρακλή Περιστερίου να παρεβρεθούν στον Αγιασμό του Σωματείου μας που θα τελεσθεί την Παρασκευή 19/10/2018 και ώρα 20.30 στα γραφεία μας, στο γήπεδο του Ηφαίστου.
ΕΚ ΤΟΥ Δ.Σ.
Προσκαλούμε όλους τους αθλητές της Ακαδημίας μας (μικρούς και μεγάλους), γονείς, φίλους, μέλη και Παλαίμαχους του Ηρακλή Περιστερίου να παρεβρεθούν στον Αγιασμό του Σωματείου μας που θα τελεσθεί την Παρασκευή 19/10/2018 και ώρα 20.30 στα γραφεία μας, στο γήπεδο του Ηφαίστου.
ΕΚ ΤΟΥ Δ.Σ.
Κυριακή 14 Οκτωβρίου 2018
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 13-14/10/2018
Κ - 18 (ΠΡΟΠ. : ΧΛΟΨΙΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ) - Ε.Π.Σ.Α.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2-1
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2-1
Κ - 16 (ΠΡΟΠ. : ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ) - Ε.Π.Σ.Α.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2-3
Σκόρερς : Ζησιμόπουλος Γιάννης, Παλιούρας Γιώργος και Άλεξ Σακάϊ.
Κ - 16 (ΠΡΟΠ. : ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛIAΣ ΑΝΔΡΕΑΣ) SOCCERLINK
Α.Ο. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2-1
Σκόρερ : Μπενέτος Νικόλαος
Κ - 14 (ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4-0
Κ - 12 (ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-4
Σκόρερς : Πλιάσσας Λάζαρος (2), Γιάφαλης Άγγελος (1) και Μάριο Τσάκο (1).
Κ - 12 (ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ) - KIFISOS CUP
ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1-1
Σκόρερ : Μαλαίνος Μανώλης.
Κ - 10 (ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
Α.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4-7
Σκόρερς : Κωβαίος Βαγγέλης (2), Μπούλησ Κωνσταντίνος (1), Πουτακίδης Νικόλαος (2), Μήτρος Κωνσταντίνος (1).
Κ - 10 (ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 5-0
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (ΣΤΑΛΜΠΟΥΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2-1
Σκόρερς : Κατσιαμάνης Άγγελος και Ελιάνο Νεσάγια.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2-3
Σκόρερς : Ζησιμόπουλος Γιάννης, Παλιούρας Γιώργος και Άλεξ Σακάϊ.
Κ - 16 (ΠΡΟΠ. : ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛIAΣ ΑΝΔΡΕΑΣ) SOCCERLINK
Α.Ο. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2-1
Σκόρερ : Μπενέτος Νικόλαος
Κ - 14 (ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4-0
Κ - 12 (ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-4
Σκόρερς : Πλιάσσας Λάζαρος (2), Γιάφαλης Άγγελος (1) και Μάριο Τσάκο (1).
Κ - 12 (ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ) - KIFISOS CUP
ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1-1
Σκόρερ : Μαλαίνος Μανώλης.
Κ - 10 (ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
Α.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4-7
Σκόρερς : Κωβαίος Βαγγέλης (2), Μπούλησ Κωνσταντίνος (1), Πουτακίδης Νικόλαος (2), Μήτρος Κωνσταντίνος (1).
Κ - 10 (ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 5-0
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (ΣΤΑΛΜΠΟΥΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2-1
Σκόρερς : Κατσιαμάνης Άγγελος και Ελιάνο Νεσάγια.
Τετάρτη 10 Οκτωβρίου 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Π.Σ.Α. 13-14/10/2018
Κ - 18 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΧΛΟΨΙΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ)
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΦΑΣ - ΩΡΑ 20.15
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΦΑΣ - ΩΡΑ 20.15
Κ - 16 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ)
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΦΑΣ - ΩΡΑ 18.30
Κ - 14 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ)
2ος ΟΜΙΛΟΣ - 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 18.30
Κ - 18 ( ΕΞ" ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΑΣ )
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 17/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ Γ¨ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) - ΩΡΑ 18.30
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΦΑΣ - ΩΡΑ 18.30
Κ - 14 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ)
2ος ΟΜΙΛΟΣ - 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 18.30
Κ - 18 ( ΕΞ" ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΑΣ )
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 17/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ Γ¨ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) - ΩΡΑ 18.30
Τρίτη 9 Οκτωβρίου 2018
ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ (ΕΚΔΟΣΗ ΚΑΡΤΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΛΗΤΗ)
Παρακαλούνται όλοι οι αθλητές της Ακαδημίας μας (Αστεράκια, Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16, Κ-18 και Ανδρικό Τμήμα), να προσκομίσουν στα γραφεία της Ομάδας μας, μια μικρή φωτογραφία ταυτότητάς τους και τον Α.Μ.Κ.Α. τους για να εκδοθεί η ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΛΗΤΗ. Βάσει των οδηγιών που μας δόθησαν από την Ε.Π.Σ.Α. , χωρίς την ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΛΗΤΗ, οι αθλητές μας δεν θα μπορούν να συμμετάσχουν στίς προπονήσεις και στούς αγώνες.
Παρακαλούνται όλοι οι αθλητές της Ακαδημίας μας (Αστεράκια, Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16, Κ-18 και Ανδρικό Τμήμα), να προσκομίσουν στα γραφεία της Ομάδας μας, μια μικρή φωτογραφία ταυτότητάς τους και τον Α.Μ.Κ.Α. τους για να εκδοθεί η ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΛΗΤΗ. Βάσει των οδηγιών που μας δόθησαν από την Ε.Π.Σ.Α. , χωρίς την ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΛΗΤΗ, οι αθλητές μας δεν θα μπορούν να συμμετάσχουν στίς προπονήσεις και στούς αγώνες.
ΕΚ ΤΟΥ Δ.Σ.
Κυριακή 7 Οκτωβρίου 2018
Σάββατο 6 Οκτωβρίου 2018
Παρασκευή 5 Οκτωβρίου 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Κ - 10 ΚΑΙ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ
Κ - 10 (Προπονητής :Νταλαγεώργος Σπύρος)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΣΑΒΒΑΤΟ 6/10/2018-ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ-ΩΡΑ 14.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΣΑΒΒΑΤΟ 6/10/2018-ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ-ΩΡΑ 14.00
Κ - 10 (Προπονητής : Νταλαγεώργος Σπύρος)
Α.Ε.Κ. ROOTS - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 7/10/2018-ΓΗΠΕΔΟ ¨ΠΕΙΡΑΤΙΚΟ¨ - ΩΡΑ 12.00
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (ΣΤΑΛΜΠΟΥΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ )
Α.Ε.Κ. ROOTS - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 7/10/2018-ΓΗΠΕΔΟ ¨ΠΕΙΡΑΤΙΚΟ¨ - ΩΡΑ 11.00
Α.Ε.Κ. ROOTS - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 7/10/2018-ΓΗΠΕΔΟ ¨ΠΕΙΡΑΤΙΚΟ¨ - ΩΡΑ 12.00
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (ΣΤΑΛΜΠΟΥΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ )
Α.Ε.Κ. ROOTS - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 7/10/2018-ΓΗΠΕΔΟ ¨ΠΕΙΡΑΤΙΚΟ¨ - ΩΡΑ 11.00
Πέμπτη 4 Οκτωβρίου 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 6-7/10/2018
Κ - 16 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 6/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - ΩΡΑ 10.30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 6/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - ΩΡΑ 10.30
Κ - 12 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ :ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 6/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΦΑΣ - ΩΡΑ 14.00
Κ - 12 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ :ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ)
ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 6/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS - ΩΡΑ 09.00
ΥΓ : Τα Τμήματα Κ - 12 θα περάσουν απο γιατρό την Τετάρτη 10/10/2018 στο γήπεδο του Ηφαίστου στις 20.30 μ.μ.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 6/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΦΑΣ - ΩΡΑ 14.00
Κ - 12 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ :ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ)
ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 6/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS - ΩΡΑ 09.00
ΥΓ : Τα Τμήματα Κ - 12 θα περάσουν απο γιατρό την Τετάρτη 10/10/2018 στο γήπεδο του Ηφαίστου στις 20.30 μ.μ.
Τετάρτη 3 Οκτωβρίου 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Π.Σ.Α. 6-7/10/2018
Κ - 18 (Προπονητής : Χλοψιούδης Πασχάλης)
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 6/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 09.30
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 6/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 09.30
Κ - 16 (Προπονητής : Πέτρου Πέτρος)
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 7/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 18.00
Κ - 14 (Προπονητής : Δασκαλόπουλος Νίκος)
2ος ΟΜΙΛΟΣ - 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 6/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΩΡΑ 09.30
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 7/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 18.00
Κ - 14 (Προπονητής : Δασκαλόπουλος Νίκος)
2ος ΟΜΙΛΟΣ - 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 6/10/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΩΡΑ 09.30
Τρίτη 2 Οκτωβρίου 2018
Σάββατο 29 Σεπτεμβρίου 2018
Τετάρτη 26 Σεπτεμβρίου 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 29-30/9/2018
ΑΝΔΡΙΚΟ (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΧΛΟΨΙΟΥΔΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ)
Β" ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ - 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 30/9/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 16.30
Β" ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ - 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 30/9/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 16.30
Κ - 18 (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΧΛΟΨΙΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ)
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 30/9/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ¨
( ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ) - ΩΡΑ 19.00
Κ - 16 ( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ )
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 30/9/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΝΤΑΜΑΡΙ -ΩΡΑ 19.30
Κ - 14 ( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ )
2ος ΟΜΙΛΟΣ - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 29/9/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 19.00
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 30/9/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ¨
( ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ) - ΩΡΑ 19.00
Κ - 16 ( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ )
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 30/9/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΝΤΑΜΑΡΙ -ΩΡΑ 19.30
Κ - 14 ( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ )
2ος ΟΜΙΛΟΣ - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 29/9/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 19.00
Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου 2018
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε.Π.Σ.Α - ΑΝΔΡΙΚΟ
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Π.Α.Ο ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-1
Π.Α.Ο ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-1
Αγωνίσθηκαν για τον ΗΡΑΚΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ οι:
Παπαβασιλείου Γρηγόρης , Νικολάου Θεόδωρος, Σταλμπουτζής Γιώργος, Μπαλούτσος Ανδρέας (30΄ Πάνος Αλέξης), Γιαννακόπουλος Αντώνης (35΄ Δρουγουνάκης Γιάννης), Σιώλος Παναγιώτης, Τζαβάρας Υψηλάντης (85΄ Κυριακόπουλος Πέτρος) , Νίτας Άγγελος (60΄ Βασιλείου Στάθης), Πούλιος Γιώργος , Ζαγκοβάς Σταύρος , Μουράτης Μάρκος.
Συγχαρητήρια και περαστικά στούς τραυματίες μας !!
Εγγραφή σε:
Αναρτήσεις (Atom)